REFERANS PROJELER
TANZANIA CIGARETTE COMPANY | YANGIN ALGILAMA SİSTEMİ (2017)

JAPAN TOBACCO INTERNATIONAL grubunun Afrika Kıtasındaki en yüksek kapasiteli üretim tesisi olan TANZANIA CIGARETTE COMPANY- DAR ES SALAAM için, Mack&Pack, Cut Fille, Primary üretim alanlarının,  7 adet yüksek stoklama alanına sahip depolarınını ve tüm idari ofislerini kapsayan yangın algılama sistemi firmamızca projelendirilmiş ve yerinde montajı yapılarak devreye alınmıştır. Proje kapsamında birbiriyle haberleşebilen Schnieder marka 4 adet yangın algılama paneli, 820 adet Schnieder marka kombine duman dedektörü, 45 adet Schieder marka ısı dedektörü, XTRALIS marka infrarared ve ultraviyole ışın gönderebilen ve böylece hatalı alarm sinyallerinin oluşmasını engelleyen 5 adet OSI-10 ve 74 adet OSI-90 duman algılama sistemi, 20.000 metre özel yangın kablolaması ve 5.400 metre galvaniz tava montajı yapılmıştır.

Montajlar tamamlandıktan sonra fabrika çalışanlarına gerekli eğitimler verilerek sistem 2016 yılında devreye alınarak çalışır vaziyette teslim edilmiştir.   


Fatal error: Cannot redeclare replace_tr() (previously declared in /var/www/vhosts/ekinoksklima.com/httpdocs/yonetim/include/function.php:2) in /var/www/vhosts/ekinoksklima.com/httpdocs/yonetim/include/function.php on line 2