1995 yılında mekanik tesisat sektöründe taahhüt hizmeti vermek üzere İzmir’de faaliyetlere başlayan firmamız; deneyimli ve uzman kadrosu ile Isıtma, Klima, Havalandırma, Yangın Tesisatı, Sıhhi Tesisat, Basınçlı Hava, Buhar, Evaporatif Soğutma Sistemleri, Sulu ve Buharlı Nemlendirme ve Bina Otomasyonu Sistemleri konularında kaliteden ödün vermeden önemli işlere imza atmaktadır.

Amacımız, gelecek kuşaklara emanet edeceğimiz sürdürülebilir bir çevre için, gelişen teknolojiyi takip ederek, az enerji tüketen ve bunun sonucunda daha az karbon salınımına sahip, modern ve yüksek verimli sistemler kurmaktır.

Dünyadaki tek aluminyum kanatçıklı ve VDI 6022 hijyen sertifikasına sahip evaporatif soğutma medyası üreticisi  OXYCOM firmasıyla, 2016 yılında yaptığımız stratejik çözüm ortaklığı anlaşmasıyla hedeflerimize bir adım daha yaklaşmanın heyecanıyla çalışmalarımıza devam  etmekteyiz.  

Enerji üretiminde dışa bağımlı olan ülkemizin, enerji tüketimini ve karbon ayak izini azaltan soğutma sistemlerini dizayn etmek, her TÜRK MÜHENDİSİ'nin öncelikli hedefi olmalıdır.


Fatal error: Cannot redeclare replace_tr() (previously declared in /var/www/vhosts/ekinoksklima.com/httpdocs/yonetim/include/function.php:2) in /var/www/vhosts/ekinoksklima.com/httpdocs/yonetim/include/function.php on line 2